Exbydo

Exbydo je rodinná společnost,

kterou pomáhají rozvíjet už tři generace naší rodiny. Pocházíme z Vysočiny, regionu
bohatého na lesy a dřevo s dlouhou historií truhlářské výroby.

 


Naše historie

Společnost byla založena v roce 1989 dvěma kamarády a pracovalo se v garáži. Soustředili jsme se zejména na výrobu nábytku pro počítačovou a hi-fi techniku. S narůstající poptávkou se společnost rozrůstala a uvedla na trh první řadu kancelářského nábytku. V roce 2001 jsme přišli na trh s kolekcí nábytku pro nemocnice. Následovaly investice do nových CNC technologií a řízení výroby pomocí čárových kódů. V roce 2005 jsme uvedli na trh certifikovaný nábytek pro pečovatelství a školství. Dnes u nás pracuje 40 zaměstnanců a naše výrobky prodáváme do 14 zemí v Evropě. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše výrobní schopnosti. Nejnovější inovace probíhají v oblasti dostavby nové výrobní haly a implementace nejmodernějších CNC technologií, které nám umožní rozšíření produktového portfolia a efektivity výroby.

 

 


Naši zaměstnanci

Jsou duší veškerých činností, které spolu vykonáváme. Jako důležitý lokální zaměstnavatel jsme hrdí na to, že můžeme mnoha zaměstnancům poskytnout seberealizaci a personální růst. Pracovat s námi je prostě zábava! Navíc spolupracujeme s místními vzdělávacími institucemi, jejichž studentům nabízíme uplatnění a praxi do jejich dalšího profesního života. Nejlepší z nich pak převezmou tradici naší společnosti, a stanou se mistry svého oboru.

 

 

 

 


Naši zákazníci

Naší velkou vášní je prožít spolu s nimi v našem oboru tu nejlepší zkušenost v jejich životě. Proto jsou na prvním místě bezpečnost a kvalita našich produktů. A neméně důležitým bodem je pro nás poskytnout profesionální odbornou radu, a najít pro zákazníka nejvhodnější řešení jeho požadavků. Odměnou je pro nás také vědomí, že pomáháme našim partnerům v jejich podnikatelském růstu. Spolupráce na dokonalé souhře vede k rovnocennému partnerství.

 

 


Naše životní prostředí

Veškeré naše činnosti se řídí striktními zdravotními a bezpečnostními pravidly. Ty pro nás jsou, a vždy budou, na prvním místě. Cítíme obrovskou odpovědnost za naše společné životní prostředí. Proto zpracováváme materiály pouze od prověřených dodavatelů. Například znovu zpracováváme dřevěný odpad, nezpracovaný odpad pečlivě třídíme a vedeme detailní odpadové hospodářství. Jsme také držiteli certifikátu Ekologicky Šetrného Výrobku. Ten je udělován pouze výrobcům, kteří dokážou zaručit ekologickou výrobu v každé fázi procesu včetně veškerých použitých materiálů a komponentů u daného výrobku. V současné chvíli se připravujeme na certifikaci FSC.