CZ | EN | BG | SR | SK | IT | RU | ES | DE | FR
Exbydo - Výroba kancelářského a zdravotnického nábytku
Profil společnostiKariéraPartnering - spolupráce s EXBYDOOceněníObchodní zastoupeníDotační programy
Přidejte se k nám - EXBYDO

Vedoucí nákupu / Office Manager
Popis pracovní pozice:
Vedení malého nákupního týmu
Nakupovat a přivést požadovaný materiál včas a za výhodných podmínek
Zajistit dostatečné množství zásob spotřebních artiklů na skladu
Zajistit double source!! - zajistit ke každému klíčovému dodavateli druhého dodavatele s podobnými podmínkám
Jednání s klíčovými dodavateli
Zajistit příjem objednaného zboží
Potvrzování faktur
Reklamace vadného, poškozeného, špatně dodaného zboží
Odsouhlasení plánu projektů a dob implementace dat do systému

Zajištění administrativního chodu společnosti jako:
Auta (pojištění, známky, technická, knihy jízd)
GDPR, získání a obnova certifikací, health and safety,
Podpora při získávání dotací
Zajištění drobných opravy např. tiskárny, scannery atd.
Organizace a obsloužení návštěv zákazníků
Marketing, Organizace marketingových materiálů pro výstavy
Podpora obchodního oddělení a jeho činností
Odpadové hospodářství
kancelářské potřeby, drobný nákup

Požadujeme:
SŠ, VOŠ, VŠ
MS Office, ERP systém (Helios)
Ridičský prukaz
Angličtina B2, Další jazyky výhodou.
pečlivost, spolehlivost, ochota
Organizační schopnosti
Samostatnost, vyjednávání, asertivita
komunikační dovednosti
Min. 3 roky jako Office asistent nebo nákupčí - není podmínkou

Nabízíme:
30.000 nástup, po ZD do 35.000 Kč
Notebook, mobil, auto

Kontakt:
Alexandr Alexandrov
email: alexandrov@exbydo.cz
mob.: 606 600 769

Zpracování zakázek
Příprava zakázek do výroby v systému IMOS (CAD/CAM)
Převedení kompletní dokumentace pro výrobu (v systému IMOS)
Příprava výkresové dokumentace pro výrobu (v systému IMOS)
Vytvořit kusovník (v systému IMOS) + doplnění atypických prvků (kování)
Tvorba vizualizací
Práce s ERP systémem (Helios)
Příprava a kontrola CNC programů a znalost programování CNC výrobních strojů a zařízení
Optimalizace výrobních procesů
Pracovní doba 7:00 až 15.30, (ci podle potřeby - flexibilni) 8,5h kancelář Humpolec

Požadujeme:
výuční list, SŠ, VOŠ, VŠ
Min. 3 roky v oboru truhlář/nábytkář s se znalostí CAD systému a technickou znalost CNC výrobních stojů a zařízení a jejich programů
MS Office, CAD systémy, IMOS, CNC programování apod.
Specializace Truhlář/nábytkář
Angličtina C2, Další jazyky výhodou
Chuť se učit novým věcem,
Profesionalita v oboru
samostatnost, spolehlivost
výborná komunikace

Nabízíme:
30.000 nástup, po ZD do 35.000Kč.
Notebook, mobil