CZ | EN | BG | SR | SK | IT | RU | ES | DE | FR
Exbydo - Výroba kancelářského a zdravotnického nábytku
Časté otázkyObchodní studia
Časté otázky - EXBYDO

Vy se ptáte, my odpovídáme!

 Vyrábíte nábytek i ze dřeva?

Naše firma se zabývá výrobou nábytku z laminovaných dřevotřískových desek, které se olepují výhradně ABS hranou. Dekory laminovaných desek lze vybrat z 12 typů povrchů (bříza, buk, olše, třešeň, ořech, buk tyrolský, aluminium, jasmín, světle šedá, bílá, modrá, oranžová). Pro pracovní desky je výběr ze 4 dekorů ( bílá, buk, casablanca, turmalin) a pro kovové povrchy ze dvou dekorů (aluminium a černá). Čalouněné paravany se dodávají v pěti barevných provedeních (oranžová, červená, zelená pastelová, mořská zelená, královská modrá).

Dodáte mi nábytek do deseti dnů?

Máme připravený skladový výrobní program (nábytková řada Panel System, on-line, Unitable). Tento nábytek máme připravený k okamžitému odběru.

Standardní dodací lhůta nábytku vyráběného na zakázku činí max. 3 týdny od obdržení objednávky. Našim zákazníkům se ovšem snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto jsme si jisti, že se vzájemně dohodneme na termínu přijatelném pro obě strany.

Chtěl bych si zařídit kancelář, ale v nábytku se vůbec nevyznám. Jak mi v tomto směru můžete pomoci?

V rámci našeho zákaznického servisu, který poskytujeme zcela zdarma, Vám rádi zhotovíme grafický 3D návrh na základě Vašich požadavků. Potřebujeme k tomu jen náčrtek místnosti. Jako další možnost Vám můžeme nabídnout služby našeho obchodního zástupce, který Vám místnost zaměří, poradí Vám při výběru
nábytkové řady a navrhne optimálnější řešení Vaší budoucí kanceláře. Ušetří Vám tak čas i starosti.

Lze si u Vás objednat i nějaké levné kancelářské židle?

Naše nabídka zahrnuje i výběr nejrůznějšího sedacího nábytku. Přehled nejžádanějších resp. nejprodávanějších židlí naleznete na našich webových
stránkách. Měli bychom Vás ovšem upozornit, že na kancelářské židli byste rozhodně šetřit neměli. Nezapomeňte, že investovat do židle, na které denně
strávíte i 8 hodin, znamená investovat do zdraví. To Vám jistě potvrdí i Váš lékař. Kromě židlí jsme Vám schopni dodat i další doplňkový sortiment – podlahové krytiny, žaluzie, věšáky aj.

Na našich webových stránkách najdete také nabídku židlí za  akční ceny.

Z Vašeho katalogu se mi do kanceláře/pokoje žádný stůl nehodí. Umíte také vyrobit nábytek na míru?

Výroba atypických prvků nám nedělá problémy. Napište nám, jaký stůl potřebujete, a my Vám ho podle Vašeho požadavku vyrobíme.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »